Pęsety do rzęs

Pęseta do stylizacji rzęs to podstawowe narzędzie, które powinno znaleźć się w rękach stylistki. Bez niego poprawne wykonanie zabiegu nie będzie możliwe. Chcąc oferować usługi na wysokim poziomie, musisz wybrać produkt, który będzie wyróżniał się wysoką jakością materiału, lekkością oraz idealnym dopasowaniem do dłoni, przekładającym się na precyzyjny chwyt.

Zalety pęset Lena Lashes Professional

  • niewielka waga, która sprawia, że ten typ pęsety podczas stylizacji nie męczy dłoni, dzięki czemu stylistka może precyzyjnie aplikować kolejne sztuczne rzęsy;
  • odpowiednio dopasowana długość, która przekłada się na łatwość obsługi pęsety;
  • precyzyjnie zakrzywiona końcówka pęsety, która gwarantuje maksymalną dokładność aplikacji rzęs;
  • wysokiej jakości stal nierdzewna, z której wykonano pęsetę, pozwalająca mieć pewność, że narzędzie będzie wytrzymałe, odporne na wodę i uszkodzenia.

Pęsety proste

Pęsety proste to niezawodne narzędzia, dzięki którym wykonasz profesjonalny zabieg przedłużania rzęs. Prosta końcówka umożliwia skuteczną separację naturalnych włosków. Pewny chwyt pozwoli Ci skutecznie przeprowadzić stylizację rzęs za pomocą metody 1:1 lub metod objętościowych oraz kępek. Dzięki nim skutecznie oddzielisz każdą naturalną rzęsę przed przystąpieniem do klejenia sztucznych włosków, a tym samym skutecznie przygotujesz się do stylizacji zapewniającej Twoim klientkom spektakularne spojrzenie.

Pęsety zakrzywione

Zakrzywiona złota pęseta Lena Lashes 40′ to narzędzie niezastąpione podczas pracy przy metodach objętościowych. Ergonomiczna rączka pozwala także na precyzyjne podnoszenie i aplikację rzęs metodą 1:1.

Pęsety Volume

Cienka, precyzyjna końcówka pozwala mieć pewność, że jest to rozwiązanie idealne dla osób profesjonalnie zajmujących się przedłużaniem rzęs. Typ Volume pozwala idealnie chwytać zarówno lekkie objętości, jak i te mocniejsze. Jak zatem widać, profesjonalna pęseta Lena Lashes Volume jest idealna do metody objętościowej 2D-8D.