Profesjonalne akcesoria do stylizacji rzęs

Lena Lashes to nie tylko wyjątkowe rzęsy. W naszej ofercie znajdziesz także akcesoria niezbędne przy zabiegach stylizacji rzęs, takie jak taśmy, szczoteczki, aplikatory, płatki pod oczy czy pędzle do mycia rzęs.

Nasza marka nieustannie się rozwija, do oferty dołączają kolejne produkty, nad wieloma ciągle pracujemy. Wszystko po to, aby dostarczyć Wam jak najlepszą jakość i materiały, z którymi praca będzie wyłącznie przyjemnością.

Szczoteczki do rzęs

To niezbędny element wyposażenia każdej stylistki zajmującej się przedłużaniem rzęs. Można wykorzystywać je do rozczesywania rzęs naturalnych ale także tych już przedłużonych. Szczoteczki mają spiralnie zakończone końcówki, dzięki czemu mamy gwarancje, że nie zniszczą rzęs. W naszej ofercie posiadamy wiele wariantów kolorystycznych szczoteczek, więc każda z Was znajdzie coś siebie. Chcesz dodać trochę blasku do swojej codziennej pracy? Wybierz szczoteczki o brokatowej rączce. Nasze szczoteczki do rzęs uczynią Twoją pracę przyjemną i szybką.

Aplikatory do rzęs

Są idealne do mycia rzęs, dokładnego usuwania makijażu oraz tuszu. Świetnie sprawdzą się również przy usuwaniu nadmiaru kleju przy przedłużaniu rzęs. Końcówka to nic innego jak powłoka z mikrofibry lub weluru, nie pochłaniająca płynów, co sprawia, że zużyjemy mniej produktu np. szamponu do mycia rzęs. Dzięki użyciu mikrofibry aplikatory nie pozostawiają żadnych paproszków czy innych pozostałości. Dzięki różnym wielkościom główki zapewniają możliwość dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia rzęs, co jak wiemy ma bardzo duży wpływ na trwałość stylizacji.

Pozostałe akcesoria

Posiadamy także pozostałe akcesoria niezbędne przy każdym przedłużaniu rzęs, to między innymi taśmy ochronne, pędzle do mycia i czyszczenia rzęs, płatki pod oczy oraz podstawki do kleju.